Clean-fast.pl - Czyszczenie - Pranie - Dywanów - Tapicerki - Wykładzin - Kraków

GODZINY PRACY: DOSTOSOWANE INDYWIDUALNIE

ZADZWOŃ DO NAS +48 791 454 919

czyszczenie tapicerki kraków przed i po

Pranie oraz czyszczenie tapicerki meblowej

Pedzel big

Kolejną usługą którą wykonuję jest pranie tapicerki meblowej na terenie Krakowa oraz okolic. Gdy nasze meble tapicerowane są nowe są ozdobą naszego salonu, pokoju jednak z czasem zaczynają się problemy z utrzymaniem czystości naszych łóżek, kanap, sof, narożników, foteli, krzeseł, materacy. Jest tego kilka powodów jednak najczęstszą tego przyczyną są plamy spowodowane rozlaniem różnego typu napojów przez nas samych lub przez nasze dzieci.

RODZAJE PLAM JAKIE USUWAM

Specjalizuję się w usuwaniu różnego rodzaju plam z Państwa mebli tapicerowanych, najczęściej spotykane to:
plamy z kawy, plamy z herbaty, plamy z czerwonego wina, plamy z soków owocowych, plamy z pepsi, plamy po piwie, plamy po długopisach, plamy po markerach, plamy po lakierze do paznokci, plamy z atramentu plamy po krwi, plamy po wodzie, plamy organiczne.

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ

czyszczenie i pranie krzeseł
czyszczenie i pranie puf
czyszczenie i pranie tapczanów
czyszczenie i pranie materacy
czyszczenie i pranie łóżek
czyszczenie i pranie sof
czyszczenie i pranie kanap
czyszcznie i pranie narożników
czyszcznie i pranie fotelików
czyszczenie i pranie wózków

Przed przystąpieniem do czyszczenia tapicerki meblowej wykonuję wstępne rozpoznanie materiału z jakiego wykonany jest mebel przeznaczony do prania.
Po ustaleniu materiału z jakiego jest wykonana Państwa sofa, kanapa lub narożnik przystępuję do jego odkurzenia, odkurzanie mebli tapicerowanych ma na celu pozbycie się substancji stałych nie rozpuszczalnych w wodzie. Po wykonaniu odkurzania mebli przystępujemy do próby na kawałku materiału, najczęściej z tyłu w niewidocznym miejscu w celu sprawdzenia odporności materiału na czyszczenie. Następnym etapem jest naniesienie środka czyszczącego na cały czyszczony mebel, niezależnie czy jest to sofa czy kanapa czy narożnik lub materac musimy odczekać klika minut aż środek zacznie działać. Najbardziej zabrudzone miejsca podłokietniki zagłówki siedzisko zostają dodatkowo prze szorowane miękką szczotką w celu lepszego rozpuszczenia brudu, po tej czynności następuje pranie mebli przy pomocy odkurzacza piorącego.

Cały rozpuszczony brud z mebli tapicerowanych zostaje wessany do maszyny czyszczącej, po czyszczeniu głównym przeprowadzam dodatkowe płukanie mebli tapicerowanych czystą wodą w celu wypłukania resztek środka czyszczącego, po takim dodatkowym płukaniu nasze meble dłużej zachowają czystość, ponieważ brud będzie mniej przywierał do wyczyszczonej powierzchni. Po praniu mebli tapicerowanych zawsze bezpłatnie impregnuję czyszczoną powierzchnię. Meble tapicerowane z reguły schną kilka godzin, jednak na Państwa życzenie mogę podsuszyć czyszczone meble specjalną dmuchawą która skraca czas schnięcia do 30 minut po praniu.

CZYSZCZENIE NAROŻNIKÓW Z IKEA

Częstym problem z którym się spotykam są narożniki ze sklepu IKEA, materiał z jakiego są one wykonane jet bardzo podatny na odbarwienia po wylanych napojach, nawet woda może spowodować brzydką plamę na naszym nowym narożniku, ludzie którzy do mnie dzwonią narzekają że nie każda firma czyszcząca chce cię podjąć czyszczenie ich narożnika. Faktycznie materiał z którego są one wykonane jest bardzo trudny do czyszczenia, lecz nie jest to niemożliwe. Posiadam specjalistyczne środki czyszczące które pozwalają mi jak najlepiej wykonać czyszczenie, czasami usunięcie wszystkich plam nie jest możliwe ale efekt końcowy jest zawsze zadowalający dla klienta.

PRANIE MATERACY

Pranie materacy to bardzo często zamawiana usługa, na naszych materacach znajdują się rożnego rodzaju plamy organiczne które nie są możliwe do usunięcia domowymi sposobami, krew, mocz, brud. Podczas prania materacy używam specjalistycznych środków do rozpuszczania tego typu zabrudzeń organicznych. Czyszczenie materaca ma również wpływa na nasze zdrowie, ma materacach znajdują się roztocza jeśli chcemy się ich pozbyć powinniśmy czyścić materac co najmniej raz w roku.

PRANIE FOTELIKÓW ORAZ WÓZKÓW DLA DZIECI

Jeśli wózek Państwa pociechy lub fotelik wygląda nieestetycznie również jestem w stanie go wyczyścić. Czyszczenie odbywa się w taki sam sposób jak pranie tapicerki meblowej, wózek lub fotelik po czyszczeniu jest czysty i pachnący.

USUWANIE BRZYDKICH ZAPACHÓW

Bardzo częstym problemem spotykanym na naszych meblach tapicerowanych jest sytuacja gdy nasze pupile kot lub pies zrobią nam niespodziankę i posikają nasz narożnik lub sofę. Zapach jest wtedy bardzo uciążliwy i niemożliwy do wytrzymania jeśli mają Państwo taką właśnie sytuację proszę o kontakt jestem w stanie w 100% usunąć ten przykry zapach. Posiadam specjalistyczne neutralizatory które wykorzystuję do pranie tapicerki meblowej, efekt jest zawsze zadowalający. Szerzej to zagadnienie jest opisane w zakładce USUWANIE BRZYDKICH ZAPACHÓW CZYSZCZENIE ANTYALERGICZNE

CZYSZCZENIE ANTYALERGICZNE

Czyszczenie antyalergiczne jest to oferta skierowana do określonej grupy osób:

– osoby starsze
– dzieci, niemowlaki
– osoby chore na astmę
– osoby cierpiące na różnego typu alergie, kurz, roztocza.

Środki chemiczne stosowane w tym czyszczeniu posiadają najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa, oraz usuwają 99% roztoczy z czyszczonych mebli tapicerowanych.

Więcej o tym temacie znajdą Państwo w zakładce USUWANIE BRZYDKICH ZAPACHÓW CZYSZCZENIE ANTYALERGICZNE.

czyszczenie tapicerki meblowej kraków cennik

CENNIK USŁUG

Krzesła , samo siedzisko

od 5 zł /szt

Krzesła siedzisko plus oparcie

od 8zł /szt

Pufa mała

od 9zł / szt

Pufa duża

od 15 zł /szt

Tapczan jednoosobowy

od 40 - 50zł /szt

Tapczan dwuosobowy

od 50 - 60 zł/szt

Wersalka

od 60-70 zł / szt

sofa dwu osobowa

od 65- 75 zł/ szt

sofa trzy osobowa

od 70 -90 zł/ szt

narożniki

od 100 do 140zł /szt

foteliki samochodowe

od 30zł / szt

wózki dziecięce

od 50zł/ szt

fotel mały

od 20-30 zł / szt

fotel duży

40 zł / szt

fotel obrotowy

15 zł/ szt

materac jednoosobowy dwustronnie

od 50 zł szt

materac dwuosobowy dwustronnie

od 70 zł/ szt

0

Lat doświadczenia

0

Zrealizowanych zleceń

0

% klientów z polecenia

0

Pracujemy od Pon - Sob